ICQ 6 přitahuje LAMY Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

ICQ 6 přitahuje LAMY

A lamy berou můj web útokem. ICQ 6 je pro lamy jako med pro mouchy. A ještě jedno BTW o filmech (Taxi 4 a Ro(c)k Podvraťáků)

image of ICQ 6 přitahuje LAMY

Lamy na mozektevidi.net

Můj článek o novém ICQ 6 měl "úspěch". Během chvilky se stal nejčastěji navštěvovaných článkem na mém blogu. Bohužel výraz "ICQ 6" nehledají inteligentní čtenáři ale lamy. Stačí si přečíst komentáře pod zmíněným článekm.

trillian

Lamy a ICQ

Osobně ICQ nesnáším, nemám rád ani ty, kteří mi posílají viry na icq. V dřívější době mě přes ICQ nejčastěji žádaly lamy o pomoc s hackingem. I to je důvod, proč jsem z kontaktu odstranil ICQ číslo.

Lamy spamují

Proč lamy vyjadřují nesouhlas se článkem odesláním komentáře, ve kterém je 100xJe mi špatně? Proč jim odeslání pěti postů trvá 5 minut, když jim to smažu do třiceti sekund včetně zablokování IP adresy? Dnešním dnem je zablokovaných 23 IP adres kvůli smajlíkových komentům.

Trillian astra

Kdy lidi konečně pochopí, že existují lepší, alternativní klienti? Osobně používám Trillian a těším se na Trillian Astra. Nesmím ovšem zapomenout na QIP, Mirandu a další, linuxové IM.
BTW: Taxi 4 mě nezaujal. Francouzce se sice moc líbil (jedinný film, co jsem měl ve francouštině Smích ), mě to přišlo jako béčková komedie. Ro(c)k Podvraťáků se mi naopak moc líbil. Super film


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 14.květen.2007 15:30 | Názory na cokoliv Názory |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku