Hodnocení Natruc 2007 Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Hodnocení Natruc 2007

Místo: Kolín. Co? Natruc. Ročník: 2007. Co to je? Festival Rock for people. Líbilo? Ano.

image of Hodnocení Natruc 2007

Začátek festivalu

Na festival jsem se vybavil novou košilí a bezva slaměným klouboukem větnamského původu. Ten mám od bráchy. Čím více se blížím ke Kmochovu ostrovu, tím více potkávám lidí. Když kolem druhé hodiny vstupuji na most, nestačím se divit. Je plný lidí, co čekají frontu na lístky. Protože mám na ruce už celkem 3 pásky (černý, modrý, bílý) ze sázava festu, hrnu se statečně dopředu a tvářím se jako VIP. Všichni mě pouští před sebe. Když zbývá posledních pár metrů k prodeji vstupenek, vzduch houstne (místo vzuchu jsou zde další lidi). Vzduch skoro dochází, natáhnu se a podám k pokladně elektronicky zakoupenou vstupenku. Dostanu další pásek, pro změnu červený a protáhnu se do areálu Natrucu. Uf, jsem tu

Hned zamířím k pódiu, kde právě začíná hrát UDG. Kamarád mi skočil pro pivo a já potkávám první známé obličeje. Na otázku Máš tu zase boxera odpovídám, že mám něco lepšího a to cihlu NOKIA 3310.

Průběh festivalu

Zbytek festu už probíhá jak jsem předpokládal, dokonce i počasí bylo lepší než jsem doufal. Když se na pódiu vystřídalo pár skupin, do mne spadlo pár piv a s kamarákami jsem probral snad úplně všechno jsem se dočkal.. potkávám svůj nový objev z chaty

Slečna sice kluka má a tím pádem je zadaná už neplatí 8-) (zítra máme rande :-) )
Pak větší část festivalu trávím se Simonou a s přáteli. Je mi už docela jedno co hraje, k pódiu jsem se odhodlal pouze na HORKÝŽE SLÍŽE, VYPSANOU FIXU, WOHNOUTY a DIVOKÉHO BILLA. Zbytek kapel jsem nezastihl. Boxera (NOKIA 3310) jsem letos naštěstí nepotřeboval, G pivo za 24kč průměrné, klobása dobrá, lidi naprosto v pohodě. Organizace byla horší, hodinové fronty před vstupem cosi napoví a proč na programu bylo pořadí skupin psané obráceně (DESC) a ne podle času? Místo ORDER BY cas_kdy_hrajou DESC měli použít ORDER BY cas_kdy_hrajou ASC.

V areálu se také rozdávaly SIMKARTY a CD od T-mobilu. Já jsem dostal simkaru dal se s holkou do řeči a po chvilce mi dá i CD a úsměv :)
Co více o festivalu napsat? Víc snad ani nejde, to se musí prožít na vlastní kůži, takže kdo prožil, nechť se o své zážitky podělí do diskuze..
PS, k fotkám se dostanu časem


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 19.srpen.2007 19:49 | recenze nejčastěji na HW recenze |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku