Výsledek hodnocení mého designu Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Výsledek hodnocení mého designu

Forum pct mi hodnotilo design. Nedopadlo to tak strašně. Chystám nový design webu, tentokrát kompletně překopaný. Jak todle může dopadnout?

Hodnocení designu

Dal jsem zhodnotit moje stránky touto na forum.pctuning.cz Zdravím. Chtěl bych zhodnotit web http://mozektevidi.net po grafické stránce. Konkrétní názory co změnit, co se nelíbí. Co a jak vylepšit. Děkuji za každý názor.. Dopadl jsem asi takle:

Zhodnocení pctuning

Martinez: Po desing stránce nic moc ale jinak pěkné članky hlavně hacking.

TomTom: Ta modra textura na pozadi se mi nelibi - pri blizsim pohledu je videt, ze to je slozene z X mensich ctvercu vedle sebe..
Chybi mi tam nejake ohraniceni, vse je takove nejasne, neni pri prvnim pohledu zrejme, kde je menu, co je reklama, co je a neni clanek-nejak lepe(vyrazneji) oddelit jednotlive prvky
edit:stejne tak nadpisy clanku + prip. menu neni zrejme zvyrazneno, clovek musi chvili prelitnout ocima -svetle modra na bilem pozadi neni prilis viditelna + obecne nejak moc svetle modre..

D4fed: pozadí strašné spíš bych tam dal nějakou jednotnou barvu... ty novinky taky nejsou domakaný hlavně to divné ohraničení a takový ten přechod do rohu...... celkoě by si to měl nějak oddělit ... menu nic moc chce to udělat nějak zajímavější bez podtržení nejlíp a když už tak tak tam dát asi čteverečky místo koleček a líp zarovnat asi na střed... ta patička taky jakože divně prostě ničím nezajímavé, chaotické ta patička tam taky nijak nenavazuje není nějak oddělena od ostatního....pak eště nevím co má znamenat takový ten pruh nalevo...tak chtěl si kritiku máš ji mít

edit jinak obsah super ... du to číst
edit 2 teď sem narazil eště na jednu chybu.... proč nejde normálně označit text...to se mi moc nelíbí...

verntom: Stránky jsou fajn, líbí se mi, nejdůležitější je obsah a ten je pro mě zajímavý, to je imho nejdůležitější...

Výsledek

Výsledek hodnocení mě mile překvapil, čekal jsem to horší. Pozadí jsem již změnil, další úpravy designu budou hned jak bude nálada a čas.

Hledám nějaké nápady

žába

Už jsem nedávno vymýšlel design, stále se mi to nelíbí. Chtělo by to celý design překopat. Ale jak? Čím začít? Nechce se toho někdo chopit Pohoda ? Už mám jakýsi nápad (to bude zas obluda), jenom ho zrealizovat.
V IE nevypadá tento web zrovna nejlíp. Nevím jestli se mi to nezdá, ale stránky mám trochu předivovány. Moc divů na stránce. Ono to ničemu nevadí, ale radši bych to nějak optimalizoval.


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 28.únor.2007 18:24 | osobní stránky blog |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku