Google je solidni společnost Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Google je solidni společnost

Myslím si, že je google firma, co se chová seriózně. Proč si to myslím? Ano, jedná se o adsense reklamy

image of Google je solidni společnost

Dnes mi přišel email adsense support

Email mě přátelsky upozornil na porušování pravidel z mé strany. Reklama se zobrazovala na stránkých zabývajících se hackingem a crackingem (Materiály týkající se hackování a crackování). No co, nedalo se nic dělat, pár článků jsem smazal. Je mi jasné, že mě na adsense report napráskal nějaký nespokojený čtenář mozektevidi.net. Lidská závist je hrozná vlasnost.

Jak někomu může vadit, že si „lehce“ přivydělám na google reklamách? Pokud někomu vadím, stačí si dát celý web mozektevidi.net do blokovaných stránek a můj web prostě nenaštěvovat. Je to tak těžké?

google adsense

A jak se jinak mám?

No, mám dost práce a žádný volný čas. Pracuji na novém redakčním systému pro mého klienta, ve kterém konečně používám OOP v množství větším než malém. Také jsem částečně rozběhl nový projekt, který se zabývá linuxovými příkazy. Zatím je hotov tak na 20%, můj cíl je vytvořit kvalitní projekt, který si vydělá minimálně na hosting a také budu mím po ruce všechny příkazy na linux.

To ovšem není zdaleka všechno. Brácha chce vytvořit nové webové stránky pro jeho airsoftový team, to mu už slibuji dost dlouho, ty stávající co má jsou absolutně strašné (tvořil jsem je já) a jsou bez RS, čímž jsou pak náročné na údržbu.

Jak se to dá všechno stíhat, když mě už 4 měsíce okrádá o čas moje nová přítelkyně? A když náhodou dost dlouho „pracuji“ na počítači, tak provokuje, láká a prostě tak nějak odvádí pozornost. Tomu se nedá odolat :-)

Koupil jsem 2 nové domény do své sbírky (mozektevidi.net, 5w.cz, xxx, yyy) na které ještě nemám vymyšlenou stránku a proto na ně neodkazuji.

Auto mám kupodivu pořád to samé (ford fiesta) a změřil jsem si u něj krásnou spotřebu 6,2 litrů na 100 km a to většinu času  popojíždím v Kolínských kolonách, pokud bych jezdil na okreských a nejezdil s těžkou nohou, dostal bych se ještě na menší spotřebu.

Blíží se vánoce. Dárky jsem ještě nesháněl, na to je ještě čas. BTW, dárky ke svátku Simoně jsem kupoval v den jejího svátku :) stačí si dobře rozvrhnout čas.

Když už jsem u toho auta, budu upgradovat repro soustavu, zatím je taková nijaká, no lepší než nic a taky lepší než co bylo ve Fiatu.

Chystám zase nový design na mozektevidi.net, přestože ten starý není tak špatný. Ale to bude? To nikdo neví. Pár článků napíšu na téma podnikání, kdy? Někdy…


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 13.prosinec.2007 17:27 | Názory na cokoliv Názory |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku