Gelová podložka Dívčí vnady je šunt Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Gelová podložka Dívčí vnady je šunt

Gelová podložka (ergonomická) podložka pod počítačovou myš pod názvem Dívčí vnady (zadek/prsa) se během pár dní rozpadne. No šunt. Mnohem lepší je Allsop Mouse Pad Pro.

image of Gelová podložka Dívčí vnady je šunt

Výběr ergonomické podložky

Před pár měsíci jsem si z czechcomputer.cz objednával nějakou ergonomickou podložku. Zeptal jsem se bráchy, jestli nepotřebuje taky nějakou, že se složíme na poštovné. Bez váhání si vybral Gelová podložka "Dívčí vnady" (zadek).

zadek podložka 

Líbila se mi také, je originální, vtipná a levná. 170kč. Nejprve jsem měl nutkání jich pár objednat a někomu věnovat k různým příležitostem (narozeniny, svátek, vánoce...). Nakonec jsem je ale neobjednal, počkám, jak dlouho vydrží bráchovi.

Já si objednal jinou - dražší Allsop Mouse Pad Pro. Za 250kč.

ergonomická podložka 

S popisem: Pokud pracujete dlouho a intenzivně u počítače, může být bolest, způsobená otlaky rukou od stolu, velice nepříjemná. Řešením, jak se zbavit bolesti v zápěstí, je použití měkkých gelových podložek.

Tato podložka pod myš značky Allsop je vhodná ke všem kuličkovým i optickým modelům, funguje nejen jako měkká opěrka pod zápěstí, ale současně nahrazuje i klasickou kluznou podložku pod myš. Je dodávána v modré barvě, k dispozici jsou i jiné barvy s různými motivy. 

Navíc obsahuje technologii NASA - Memory Foam. Což je vlastně toto:

Memory Foam 

No abych to zkrátil. Obě podložky přišly, brácha si tu "svoji" hned zabral a odjel. Když po pár týdnech přijel zkontrolovat moji podložku, moc se divil, že ta drží pohromadě, jestli prý nemám už třetí podložku :).

Jeho dívčí vnady se úplně rozpadly a i nové kloužou po desce stolu. 

Nejdůležitější součásti počítače:

Nejdůležitější hardware u mého počítače je

  • Kvalitní monitor
  • Klávesnice s ergonomickou opěrkou
  • Myš s ergonomickou podložkou
  • Židle

Aneb není nad pohodlí při práci/zábavě.

 


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 13.listopad.2009 13:56 | recenze nejčastěji na HW recenze |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku