Gaudeamus Igitur fotogalerie Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Gaudeamus Igitur fotogalerie

Vypsaná fixa, Horkýže slíže, Semtex a Another Way vystoupili zadarmo v Pardubicích na Gaudeamus Igitur. Plno fotek z akce.

image of Gaudeamus Igitur fotogalerie

Pardubický (vysokoškolský) festival

Na koupališti Cihelna se ve čtvrtek od šestnácti hodin koná jubilejní desátý ročník hudebního festivalu Gaudeamus Igitur, na němž zahraje kromě oblíbené pardubické skupiny Vypsaná fiXa a další domácí formace Kalkata Band také neméně populární slovenská partička Horkýže Slíže. „Návštěvníci se však mohou těšit i na kapely Semtex a Another Way,“ sdělila za organizátory Martina Ptáčková. Vstup je zdarma!

Vypsaná fixa Vypsanáfixa

Pěkná upotávka a ještě lepší akce. O této akci jsem se dozvěděl den předem, neváhal jsem ani vteřinu. Vzal svůj Nikon D40 a vyrazil se bavit s kamarádkami. Nejvíce jsem se těšil na Horkýže slíže, protože jsem je dlouho neviděl.

Zaujala mne tam jedna zajímavá doprovodná akce (bohužel jen pro majitele G2 konta od komerční banky) a to Létající kola. Nakonec se mi podařilo získat vstupné na tuto atrakci, párkrát si šlápnu do pedálů a už visím hlavou dolů a jezdím dokola. První pocity byly nedobré, ale pak mi stoupl do hlavy adrenalin a já šlapal rychleji a rychleji. Mé šílené běsnění zastavila až brzda.

šílené kolo létající kolo 

Dokonce se mi povedla sehnat i akreditace pro focení pod pódiem. A stála mne jen dobrovolných 10kč pro "vyhazovače/ochranku".

akreditace akreditace 

Kompletní fotogalerie plná fotek je na oldasalek.cz. A má i originální název - Fixa slíže Pardubice.


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 10.říjen.2008 18:49 | fotky a fotečky fotoakce |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku