Eurotrip - americká komedie o cestování Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Eurotrip - americká komedie o cestování

Eurotrip je americká filmová komedie z roku 2004 o skupině mladých Američanů a jejich dobrodružství při cestě Evropou za dopisovou kamarádkou jednoho z nich. Zajímavostí je, že zde hraje například Petr Jákl nebo Lenka Vomočilová

image of Eurotrip - americká komedie o cestování

Příjemná komedie Eurotrip

Film eurotripHned na začátku musím pochválit úvodní video s hudbou ve stylu cestování. Ano celý film je prakticky o cestování. Studenti končí školu, začínají jim prázdniny. Scott právě odpromoval, ale příchází šok. Jeho sexy přítelkyně mu dává natvrdo kopačky, on se na párty opije a pošle hnusný email svému německému email-freundovi Mike. V zápětí ale zjistí, že poslal k vodě krásnou a chytrou holku. Mika je vlasně německá holka a ne kluk Mike. Je na tom se svojí nemčinou podobně jako já.
Rozhodne se napravit všechno co si pokazi, ale všechny omluvné emaily se mu vrací jako nedoručené a ignorované. Tedy, začíná cesta do Evropy.

Cestou se toho stane fakt dost, potkají fotbalový hooligans ve Francii, Londýn, Paříž, Vatikán, Bratislava (vypadá jak válečné Rusko či co) a mnohé další. Scott se stane nešťastnou náhodou novým papežem, ve vlaku potkají přihřátého úchyláka, dostanou se na nudistickou pláž (kde teda jsou jen a pouze chlapi), nechybí ani diskotéka v Bratislavě (kde je chudoba a oni si žijou jako králové za pár dolarů) a nesmím zapomenout i na malého Hitlera. Prostě film přetéká zábavou :-)

Nakonec vše skončí dobře.


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 24.leden.2008 19:09 | recenze filmů filmy |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku