Dobrá služba - crazy egg Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Dobrá služba - crazy egg

Téměř dokonalé statistiky, kam návštěvníci klikají, co je zajímá. To vše a mnohem více nabízí služba crazy egg. Kdo ji nezná a zajímá se o přístupnost svých stránek by měl kliknout.

Objevil jsem crazy egg

Crazy egg je služba, která šokuje. Zajímáte se, kam návštěvníci klikají na stránkách? Že je to nemožné? Šlo by to realizovat přes odkazy typu: http://mozektevidi.net/clanek/grazy-egg?click_id=skjfl23kjk242 a kontrolovat databázi. Crazy egg to má vyřešené velmi elegantně. Stačí vložit na stránku krátký JS kód a pak jen čekat na klikání. Návštěvník nic nepozná, odkazy se nezmění, na stránku se nepřidává žádný baner či cokoliv. Funguje jako toplist ale je spolehlivější.

Všichni jste labaratorní myši

Přístupnost webu jsem sledoval na vás. Ano, vy všichni co máte zapnutý JS jste pracovali v mých službách bez nároku na výplatu. Odměnou byly pouze texty, které můžete číst. Tímto vám děkuji, až budu zase potřebovat, začnete znova Smích

V jaké podobě se prezentují výsledky?

Výsledkem není žádná databáze, či cvs tabulka. Vše je hezky v grafice.

crazy egg crazy egg crazy egg

Co bych vytknul

Podrobnější přehledy v databázi, přehledy podle IP adresy, sledování konkrétního návštěvníka s časem. To jest jak dlouho četl stránku, jak dlouho se rozmýšlel nad kliknutím... Líbí se mi možnost blokace mojí IP adresy, takže výsledky nejsou nijak ovlivněný z mé strany.
crazy egg logo Web mozektevidi doporučuje službu Crazy egg


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 25.únor.2007 17:54 | služby a články co mohou být užitečné služby |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku