Demagogie a politické kampaně Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Demagogie a politické kampaně

Jak vypadají politické lži a anti kampaně v praxi. Demagogie, lži a překrucování skutečnosti.

ČSSD lže a vymýšlí si. Posuďte sami

Koukněte se na následující video z airsoftové teambuildingové akce.

http://www.youtube.com/watch?v=SXIGHdx_qQ8

Již druhé celostátní setkání členů Modrého týmu se uskutečnilo v sobotu 17. dubna 2010 ve Stodě u Plzně. Zúčastnilo se ho na sto členů Modrého týmu, pro které byl připraven náročný celodenní program.

A ČSSD na to klidně napíše toto:

ODS si cvičí svoje komanda

ODS sama jasně prokázala, za jakým účelem si vytvořila skupinu svých „sympatizantů“ Modrý tým. Jak se v ukázalo na mítincích ČSSD v Pardubicích 27. dubna 2010 či ve Zlíně 30. dubna 2010, jejich úkolem je hlavně ničit předvolební pokojná setkání ČSSD s občany a vyvolávat na nich konflikty s policií a příznivci ČSSD. Jak ukazují přiložené obrázky a videa z oficiálních stránek Modrého týmu, ODS na takové akce poskytuje svým příznivcům i adekvátní bojový výcvik.

ČSSD ve své kampani vždy vedla seriózní programovou diskusi a pokojnou kontaktní kampaň, jejíž podstatou je dialog s voliči a zábavná odpoledne pro celou rodinu. Úspěšnost a správnost tohoto konceptu potvrzují tisíce návštěvníků našich mítinků. Uvědomuje si to i ODS, která zcela rezignovala na vlastní programovou kampaň a nyní se pouze orientuje na destrukci kampaně ČSSD.

Skupinky příslušníků Modrého týmu s bojovým výcvikem srovnatelným s obávanými komandy ČEZ útočí na pokojná setkání ČSSD s občany s jediným cílem, znemožnit sociální demokracii Ústavou dané právo shromažďovací a vyvolávat konflikty s policií.

 Opět tedy vyzýváme ODS, aby přestala s touto nenávistnou kampaní a přestala útočit na mítinky ČSSD. Tyto a podobné praktiky by v demokratické společnosti již neměly mít místo.

http://www.cssd.cz/inews/video/ods-si-cvici-svoje-komanda 

Nic jiného, než demagogie to není. ČSSD lže a lže. Zneužívá blbosti a naivity lidí (svých voličů), že tomu slepě věří a neumí si najít odpovídající fakta. Překrucuje skutečnost, vytahuje z kontextu a vyvolává závist mezi lidmi


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 3.květen.2010 13:18 | Názory na cokoliv Názory |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku