Blokování adsense reklam Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Blokování adsense reklam

Už jsem jednou blokoval reklamy. Teď přišla řada na blokování textové reklamy adsense. Adsense je boom poslední doby, někomu vydělává i dost pěněz, tak proč si jí neblokovat? Blokování Kerion Personal firewall a Opera.

image of Blokování adsense reklam

Blokujeme adsense lépe

Už jsem jednou psal, že mi reklama prostě vadí a teď jí mám vesele na svojem vlastním webu. Někomu to přišlo divné, ale já tu reklamu prostě nevidím. Já si reklamu blokuji. A dokonce blokuji textovou reklamu adsense. Jak je to možné? Inu, Opera a její filter.ini. Někdo používá k blokování reklamy Kerio, ale to není ono. Sice reklama není vidět, přesto vadí a překáží. Zůstané bílá plocha s nápisem Ad blocked by KPF - kerio personal firewall. Někomu to sice stačí, ale jde to lépe. Stejná stránka, jak jí vidím já bez reklam a bez bílé plochy.

Blokování reklamy - Kerio Personal Firewall

Kerio sice reklamu zablokuje, ale pouze dostatečně. Kdo se spokojí se čtyřkou, používá Kerio.

blokování reklamy kerio

Blokování reklamy Opera

Opera blokuje raklamu na jedničku. Nevím, jestli se zablokovaný js provede či nikoliv. Když by se javascript provedl, počítalo by se zobrazení reklamy.

blokování reklamy opera

Blokování internetové reklamy

To, že mi Opera nezobrazuje adsense reklamu jsem si všiml náhodou. Četl jsem na jednom nejmenovaném webu diskuze o reklamy. Psalo by se tam něco jako: Tu adsense reklamu bych dal víc do modré a víc nalevo. Ve středu nevypadá tak dobře. Když jsem to přečetl, šel jsem se na reklamu kouknout, žádnou jsem neviděl. Říkám si, že jsou to nějaké haluze po ránu, tak dám F5 a nic. Stejně je nevidím. Kouknu se v IE a už je mi to jasné. Blokuji si adsense reklamu.

google adsense

Váš názor

Pokud myslíte a máte nějaké připomínky a názory, zanechte je zde v komentářích. Pokud se vám text líbil, nenechte si ho pro sebe. Zalinkujete ho, dejte o něm vědět ostatním, blokujte reklamy.


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 7.leden.2007 18:02 | služby a články co mohou být užitečné služby |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku