Anglicky za 2 měsíce? Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Anglicky za 2 měsíce?

Jak se naučit anglicky za dva měsíce? Jde to vůbec? A proč tak narychlo? Jedu do Londýna do rodiny

Výuka angličtiny v Londýně

angličitna

Předem musím upozornit, že jsem němčinář a ještě navíc docela špatný němčinář. Školní zájezd do Londýna je primárně určen pro anličtináře Z němčinářů jsem sám, co pojede.

Když jsem šel za učitelkou si to vyjednat, ptala se mne, jestli mám nějaké zkušenosti s cizinou a výměnýmy pobyty, odpověděl jsem jí, že docela i jo, v posledních 2 měsících jsem byl v Německu i ve Francii. Hned jsem se stal terčem výslechu za který by se nestydělo ani FBI. Ptala se mě, jak se mi tam líbilo, co se tam dělo apod.
Když už jsem měl "odklepnutou" žádost, vložil jsem do rozhovoru takovou malou, nepatrnou vsuvku. Vadí, že chodím na němčinu?. Nastal šok. Chvliku ticha přeruší větou. No, to se naučíš o prázdnichách, působíš jako chytrý hoch... I přes zmrzlý úsměv souhlasím.

I Don’t Speak English

Doufám, že předchozí věta je napsaná dobře. Anglicky umím tak na úrovni Girls, one foto pleas Důkaz fotky. Takže mám o prázdninách co dohánět. V hostitelské rodině by mi nemusela stačit moje IT angličtina (error, zoom, keyboard, webcam Smích)


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 26.červen.2007 21:24 | osobní stránky blog |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku