A co dělá webhosting pro vás? Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

A co dělá webhosting pro vás?

Webhosting může být kvalitní, neomezený, spolehlivý, levný... Ale co je to přidaná hodnota? Paintball v Ústí nad Labem, report z Paintballové akce, fotky v fotogalerii

image of A co dělá webhosting pro vás?

Paintballová akce, aneb vzduchem lítají barvičky

Jednoho dne mi emailem dorazila pozvánka na paintballovou akcičku od mého webhostingu. Paintball jsem nikdy nehrál, pouze jsem párkrát střílel ze vzduchovky a z elektrických nebo plynových airsoftových zbraních. O to více jsem se na hru těšil. Jak se blížil termín paintballového zápasu, tešil jsem se čím dál víc. Sehnal jsem si maskáče od kamarádů airsofťáků (vratím je trochu zabarvené :D) a připravil si další věci, abych mohl ráno vyrazit.

Na akci jsem jel s bráchou, jeli jsme brzo ráno do Prahy, kde mi Tonda ukázal nové prostory netzony a pak jsme mohli vyrazit do Ústí. Při překonávání prudkého bahnitého terénu jsme si užili driftování, pak následovala krátká instruktáž k bezpečnosti a další věci okolo Paintballu.
špinavé auto od blátaMzK a NobelicekPlechovka coly a helma

Oblékneme se do ochraných pomůcek (helma, rukavice, vesta, hránič krku) rozdělíme se na teamy a zábava může konečně začít. Hraje se v lese, všude se nacházejí uměle vytvořené překážky, za které se dá krásně krýt. První kolo pro mě dopadlo celkem dobře, 2 protihráče jsem trefil a pak jsem dostal zásah. První barva na maskáčích a modřina na těle je na světe :)

Následují další hry, hraje se team deatmatch, na vlajky, dobývání pevnosti -- zábava teče proudem.
Součásní akce bylo i občersvení, klobása a pivo chutnalo, pak další střílení.

Nejlepší zážitky

Astala vista babyNa co si vzpomenu, když se řekne Paintball akce? Rychlý útok a pokleknutí za překážku. Vzduchem kousek od mé hlavy sviští náboje s barvnou, slyším je ze všech stran, zezadu střílí spoluhráč, ležím na zemi a vpředu útočí protihráč. Střílí do dřevěné překážky za kterou se kryju. Pozoruji ho malou mezerou v překážce. Občas se trefí blízko oné švíry a barva se roztryskne i na mě. Přestože to zásah není, jsem celý od barvy. Na chvilku přestal střílet, využívám situace a rychle vykouknu z překážky abych ho sejmul. Pětkrát vystřelím ze zbraně, hned 3 rána ho trefuje, další 2 byly pro jistotu :). Vteřinku si vychutnávám ten pohled, když v tom se kousek ode mne rozprskne barva do stromu. 2 protihráči mě mají na mušce, náboje lítají kolem mě, naštěstí se netrefili, já na nic nečekám a hned padám k zemi za překážku. Bezpečně se tu ovšem necejtím, jsem pod palbou a namůžu se přemístit, ani střílet. Nastává chvilku ticha a po zemi se plazí neprůhledný dým kouře z pyrotechniky. Protihráče pozoruji malou dírou v překážce, zvedám zbraň a stažím se je trefit odhadem bez míření, ale nedaří se mi. Bez zásahu si takle vystřílím zbytek nábojů a jsem bez munice.. OMG, to mě mohlo napadnout, zkusím se rychle vrátit na základnu, kde si náboje dobiju, ale při ústupu jsem střelen do pravé půlky :( hra pro mne končí.

Poslední hra

Zbývá posledních pár stovek nábojů, jdeme hrát na nesmrtelnost, do vystřílení všech nábojů. Pravidla? Žádná. Pobíháme po lese a střílíme po sobě, všichni proti všem. Tuto hru bych nazval "Zastřel si sponzora akce a vystřílej do něj zásobník" V této poslední hře mi vzniklo asi nejvíce modřin.

Musím říct, že Paintballová akce hostingu netzona hodně povedla, všichni si dobře zastříleli a dobře se bavili. Za sebe musím říct, že předčila mé očekávání a jel bych znova.

Abych se vrátil k nadpisu A co dělá webhosting pro vás? Také vám váš webhosting připraví a zaplatí podobnou akci na odreagování? Netzona.cz ano.

[fotogalerie Paintball 2008] [Michal Jirků se také účastnil]


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 25.březen.2008 10:49 | fotky a fotečky fotoakce |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku